Archives: اردیبهشت ۱۳۸۷

سرنوشت‏های شوم !!؟؟

در پست بو گند رختخواب های پلاسیده گفتم بیان خاطرات س.ک.سی  مانند س.ک.س در وزشگاه است در میان انبوه چشم های …
بیایید خانم‏های فمنیست تحویل بگیرد، این نهایت آن آزادی است که شما از آن حرف می‏زنید ،بعد خاطرات مستهجن خود را به همه بگویید.
یک مرد که دخترش را ۲۴ سال در زیرزمین خانه خود حبس کرده و از او صاحب ۶ فرزند شده .!!!
جای دوری نرویم؛ خبری که شاید هیچ کس ندان،د در همین ایران ، از همین مسلمانان ، پدری بود که دختران خود را زن می کرد به خاطر اینکه دخترانش بودند و صاحب اختیار بود؟!

واقعا این‏ها تهوع آ‏ور خجالت آور نیست برای جامعه انسانی!
فاجعه است فاجعه و شاید صدها و صدها دختر یا حتی پسری باشند که روزگار شومی این چنین داشته و هیچ کس نمی‏داند و نخواهد دانست.
و چه می‏شود که یک مرد به نهایت پستی می‏رسد که از هیچ چیز دریغ نمی‏کند و تنها چیزی که می بیند شهوت است شهوت.
چه می شود که جلوی چشمان یک مرد چیزی بد تر از خون می‏گیرد؛ شهوت، شهوت، شهوت .
و این همان حیوانت انسان است که می تواند جامعه را به گنداب و لجن زار تبدیل کند و اگر قرار باشد هر کس جلوی این شهوت بی لجام را نگیرد نباید از این حرکت‏ها و اتفاقات تعجب کرد.
یک سوال دارم، شما خانم های فمنیست که از حقوق وآزادی حرف می زنید، نه! از تمام آن هایی که از  بی بندو باری و آزادی آن چنانی حرف می زنند…
چند درصد از شما می توانید در مقابل شهوت لجام گسیخته مردان جان سالم بدر ببرید چند نفرتان می توانید در مقابل یک مرد شهوتی جان سالم بدر ببرید؟
قول می دهم شاید ۹۹ درصدتان نتوانید کاری کنید یا اگر کاری هم بکنید زمانی است که کار از کار گذشته است  زمانی که دیگر کارتان سودی ندارد.
بگذارید برایتان این حرف عمیق و پخته ویل دورانت را بگویم:«دامنهاى کوتاه زنان براى همه جهانیان بجز خیاطان نعمتى است.»
و این حقیقتی است که شاید چشمان بسته شده بر این حقیقت بیشتر از این حقیقت است.
آنچه که شما‏ آن را برای خود آزادی بیان می‏کند برایتان زیر زمین‏ها و شاید شکنجه‏ها و آزار و اذیت‏های آینده باشد و کار من و امسال من فقط تاسف خوردن و ناراحت شدن است .
حرفی نیست که مردان باید جلوی خود را بگیرند حرف ما هم همین است باید زنان آزاد باشند راحت باشند اما مگر شهوت این حرف‏ها سرش می‏شود مگر زبان آدم را می‏فهمد مگر قانون را می‏داند.
پس بهترین راه اعتدال است متعادل باشد با اینکه اگر متعادل هم باشید مردانی شهوت پرست هم پیدا می‏شود ولی خطرات کمتر می‏شود.
بدانید که این آزادی که شما برایش سرو سینه می شکنید آخرش زیرزمین پدر ها و یا مرد های پست است …؟!
به امید جامعه‏ای که به هیچ کس ظلمی نشود و زنان آن مرتبه اعلی خود دست یافته باشند.
شاید خواندن اینها هم خالی از لطف نباشد

اول مظلوم عالم ما هستیم – هنوز جای پیشرفت های بیشتری هست

 

بوی گند رختخواب‌های پلاسیده‏

چند روز پیش شخصی جریانی را برایم تعریف کرد که خیلی مشمئز کننده و ناراحت کننده بود برای من.
تصور انسان‏های پست زیاد سخت نیست،‏ آن هم انسان‏هایی که به هیچ چیز و هیچ کس رحم نمی‏کنند به خاطر یک لذت کوتاه مدت.
برایم بسیار سخت است؛ بیان مسئله برایم سخت است. تصور مرد‏هایی این چنین پست که به اندازه موهای سر خود از این لذت‏ها چشیده‏اند اما به خاطر یک لذت چند ثانیه‏ای زندگی یک دختر دبیرستانی که چیزی نمی‏فهمد و نمی‏داند را به تباهی می‏کشند.
این وبلاگستان هم بوی گند می‏دهد. بوی گند رختخواب‌های پلاسیده مشتی آدم هرزه که از خاطرات تلخ و شیرین س.ک.سی خود قصد آموزش جنسی دیگران را دارند.
خاطراتی مستهجن و کاملا اروتیک که فقط بیان تجربه‏های جنسی است و بیرون ریختن عقده‏های پاک نبودن و خالی کردن خود از عذاب وجدان. در هر صورت ارضا شدن از راه غیر اخلاقی «نگفتم غیر دینی» عذاب وجدان دارد.
باید تبریک گفت به این زنان یا دختران «که فکر نمی‏کنم بین‏شان دختر باشد» فمنیست یا هر چیز دیگر که این‌طور راحت خصوصی‌ترین حالات خود را در اختیار دیگران برای لذت بردن قرار می‏دهند که شاید آن‏ها چیزی یاد بگیرند.
کسی با‏ آموزش مشکلی ندارد اما به وقت؛ به موقع!
مسائل جنسی از خصوصی‌ترین اعمال انسان‏ها هستند و تا زمانی که وقتش نرسیده اگر کنجاوی باشد یا اطلاعی باشد شکی نیست که به ضرر انسان خواهد بود و انسان را  منحرف خواهد کرد، خیلی وقت‏ها ندانستن چیزی بهتر از دانستنش هست.
س.ک… از نیاز‏های انسان است؛ مانند غذا خوردن. هر کسی غذایی را دوست دارد و بر اساس محل زندگی برای هر کسی یک نوع غذا خوب است پس هیچ قانون کلی برای طعم و لذت بردن غذا نمی‏توان داد چون سلیقه‏ها فرق می‏کند ولی می‏توان گفت در غذا‏های‌تان از چه استفاده کنید و از چه استفاده نکنید؛ چه چیز بیماری زا است چه چیز نیست.
همیشه تلخ این ‏است که بدانی و نتوانی!
همیشه تلخ این است که بدانی مثلا طعم فلان غذا چیست و طعمش در دهانت باشد و نتوانی آن را بخری و بخوری.
این‏ها انگار نمی‏فهمند با این کار‏های‌شان طعم لذت جنسی را به دیگران می‌فهمانند به جای این‌که قانونش را.
لا مذهب، بی‏دین، لائیک، اگزیستانس، فمنیست  یا هر کوفت و زهر ماری که هستند باید بدانند آنچه یک جامعه را به گنداب تبدیل می‏کند مهار نکردن این لذت جنسی است؛ بی قانون بودن این لذت است. اگر قرار باشد انسان هر جا و هر زمان که دلش هوس کرد برود سراغش که دیگر جامعه‏ای نمی‏ماند، دیگر امنیتی نمی‏ماند. هر کس هر زمان هر وقت که دلش خواست می‏خواهد به کسی دیگر تجازو کند و این تجاوز است که هر گروه و فرقه‏ای، هر انسانی آن را جایز نمی‏داند.
هیچ کس و هیچ فردی و هیچ انسانی س.ک.س در انظار عمومی را جایز نمی‏داند و این را بی‌اخلاقی صرف می‏داند و این کار وبلاگستان به بهانه آموزش کمتر از س.ک.س در میان میدان که چه عرض کنم، در میان ورزشگاه آزادی زمانی که بازی پرسپولیس و استقلال باشد نیست؛ جایی که شاید هزاران چشم مثل چشمان جغد حریصانه نگاه می‏کنند.

[Top]

گنگستر خیالی..؟

تصور یک گنگستر که دزدی می‏کند واز اصول اولیه‏اش این است که آدم نکشد مگر اینکه آن‏ها شروع کنند و وقتی هم می‏کشد تعهد دارد که آن‏ها را دفن کند آن هم در شهر خودشان.
فیلم اینطور نشان می‏داد که اگر جنبه دزدی این شخصیت راکنار بگذارند کاملا انسان شریف و خوبی است.
تصور انسان‏های بد، که اخلاق خوب و نیکویی داشته باشند بسیار مشکل است چون در خارج  کم پیدا می‏شوند و این شخصیت‏ها شخصیت‏های ویژه داستان هستند، به خاطر تضادی که دراین شخصیت وجود دارد داستان را جذاب و خواندی می‏کند.
مثلا تصور آدمی که به خاطر پول آدم می‏کشد و یک آدم کش حرفه‏ای است، باقلبی رئوف و مهربان بسیار سخت و عجیب است، آدمی که شخص دیگری را به خاطر پول می‏کشد و بعد همه دستمزدش را یک‏جا به دختر بچه گدای سر کوچه می‏دهد، این تضاد هم زیبا و هم عجیب و باور نکردنی است.
 در مقابل انسان‏هایی هستند که ظاهر موجه و خوبی دارند «از باطن که نمی‏توان صحبت کرد» باور مرتکب شدن این دسته از انسان‏ها علی الخصوص برای آن‏هایی که‏ از نزدیک خوبی‏ها و شخصیت خوب این آدم رادیده اند امری کاملا محال است و مطمئنا انکار خواهد شد.
مثلا تصور یک انسان دین‏دار، مسجد رو، نماز اول وقت خوان، بخشنده و کسی که به مردم کمک می‏کند. در حالی که او را در کنار یک زن… ببینند یا اینکه قاچاق چی باشد یا اینکه هزار گند دیگه‏ای داشته باشد.
در حالی که جنبه عصیان و خراب کردن همیشه بیشتر وزیاد تراز خوب بودن بوده است امادر مقام عمل قبول آن بسی مشکل است.البته این شخصیت هم شاید برای داستان زیبا باشد اما نه به خاطر تضاد چون تضادی در این شخصیت وجود ندارد و همه کارهایش از روی برنامه وهدف است وآن هم پوشاندن اعمال و رفتار کثیف خود با خوب جلوه دادن خود.
فرق دسته دوم با دسته اول این است
۱٫ همان طور که گفتم دسته اول را خیلی کم و خیلی محدود در دنیای واقعی می‏تواند یافت اما دسته دوم به وفور در جامعه یافت می شوند گرگانی پشمین پوش که به معنای واقعی پست و بی ارزش هستند.۲٫خوبی فقط در دسته اول جلوه می‏کند و معنای واقعی خودش را می‏رساند چون از انسانیت و از وجود انسان بر خواسته. ولی برعکس پستی است که در دسته دوم نمود و بروز پیدا می‏کند.
انسان خطاست، انسان اشتباه است و این درون مایه انسان است  پس باید قبول کرد که هر انسانی در هر جایگاهی می‏تواند اشتباه کند می‏تواند خطاکند و هر انسان در هر جایگاهی که باشد می تواند خوبی کند می‏تواندخوب باشد.
فقط شاید محدود انسان‏های بدون خطا و اشتباه داشته‏ایم آن هم به خاطر اینکه معتقدیم خداوند فرموده و معتقدیم اگر آن‏هاهم اشتباه می‏کردند دیگر نمی شد حرفشان و یا عملشان را ملاک قرار داد.
هیچ وقت انکار اشتباه دیگران درست نیست همه اشتباه می‏کنند.و بزرگترین و احمقانه‏ترین اشتباه  پوشاندن و انکار اشتباهات دیگران هستند فقط باید بدانیدکه همه می‏تواننداشتباه کنند و امکان و قدرت اشتباه کردن را دارند… 

[Top]

ایمان سردار؟!

مدتی است مثل قبل حال و حوصله ای برای نوشتن نیست. نه اینکه سوژه نیست، خیلی هم زیاد هست اگر هم نباشد، حداقل خوب یاد گرفتیم چگونه سوژه سازی بکنیم ، ولی خُب حال نوشتن نبود.
امشب این خبر موجب خیر شد.
خبر این بود :
شانتامایا لیمبو زن نپالی در هشتاد و دومین سال زندگی اش، هنوز امیدوار است یکبار دیگر بتواند شوهرش را که شصت و شش سال پیش از این مفقود شده ببیند.
وقتی این خبر رو دیدم یه لحظه مکث کردم؟! اگر می توانید حتما خبر را بخوانید جالب است
البته برای کسی با تفکرات من باور این مساله یک مقدار سخت است، اگر من باشم اسم این کار را دیوانگی می گذارم آن هم در دنیای مدرن…!
البته نمی دانم هنوز آن‏ها بهره‏ای از دنیای مدرن بردند؟ فقط می دانم ما نبردیم، هرچه از دنیای مدرن و پست مدرن به ما می رسد آشغال هایش است نه فلسفه مدرن و پست مدرن…!
درست است که من اسم این کار را دیوانگی می گذارم نه عشق ولی سخت معتقدم ایمان این زن از جناب سر دار زارعی بیشتر است آخر من نمی دانم که در این دنیا مدرن چه کسی تعاریف الفاظ را تغییر داده ؟
چه کسی گفته برای پیدا کردن مومنین باید سری به بازداشگاه زد، سری به زندان زد. این ها از نشانه های جدید ایمان است خب این هم از تاثیرات دنیای مدرن است.
بعد از این همه تکذیب کردن ، جناب سردار می آید و می گوید که شش تا نبوده البته و این ها صیغه بودند و من کار خلاف شرع نکردم….بله همه برای جناب سردار دست بزنند و تبریک بگویند….نوش جانتان سردار و ایمانتان پایدار، ببخشید که من آبروی شما را بردم.
این لینک ها را هم بخوانید…وضعیت سردار زارعی در ابهام تکذیب خودکشی فرمانده سابق ناجا

بازداشت سردار زارعی، رئیس پلیس تهران، در یک خانه فساد به همراه ? زن .. سردار زارعی با درجه سرهنگ دومی بازنشسته و بار دیگر بازداشت شد: پرونده فساد اخلاقی زیر نظر ? قاضی رسیدگی می شود

[Top]

دورغ چرا؟؟؟؟

به خدا زور دارد خیلی هم زور دارد.
به خدا زور دارد وقتی سرداری، هواس‌تان باشد می‏گویم سردار «آقا! سردار» آن‌هم سردار نیروی انتظامی که مسئول طرح امنیت اخلاقی و اجتماعی تهران  را با شش خانم ….می گیرند و فرمانده‌‌اش بیاید و از او طرف داری کند.
این که هیچ  بگوید بازداشت زارعی با شش زن عریان واقعا شخصی است،  باز این هم هیچ، باز بگوید بازداشت سردار با شش خانم  کوچک و خفیف است.بگوید سردار به سازمان خیانت نکرده….
درست آقای احمدی مقدم زارعی به سازمان شما خیانت نکرده شاید برای شما اینکارها…. ولی ایشان به ملت خیانت کرده است…
جناب فرمانده نیروی ا نتظامی آقای احمدی‌مقدم مگر خودتان خواهر مادر ندارید واقعا خیلی ا فتضاح است خیلی، آقا فجیع است که شما از این سردار زارعی دفاع می کنید آیا فکر می کنید اگر دفاع نکنید شما زیر سوال می روید که چرا این فرد را سردار کردید یا اگر این کار رو نکنید نیروی انتظامی زیر سوال می‌رود.
جناب سردار احمدی مقدم به جای اینکه همه‌اش برای مردم روضه دین بخوانید وظیفه‌ای که این سمت به شما محول کرده درست انجام دهید شما آنجا نشسته‌اید تا بر اجرای قانون نظارت کنید و با آن‌هایی که خلاف قانون می‌کنند برخورد کنید حال فرق نمی‌:ند نمی‌کند که آن که خلاف قانون کرده، که هست مهم این است که خلاف قانون کرده و باید برخورد شود و شما باید برخورد کنید حال می ‌خواهد سردار زارعی باشد یا …
آقای سردار بیاید وجدان داشته باشید اگر یه فرد عادی یا یک آدم سیاسی و یا هر فرد دیگری غیر از پرسنل شما بود باز هم این را می گفتید باز هم با این ملایمت با او برخورد می‌کردید.
بگذارید برایتان جریان حضرت علی و فرماندار بصره را بگویم شنیده‌اید‌! بارها شنیده اید ولی حیف که …
به امام علی«ع» گزارش رسید که عثمان بن حنیف فرماندار بصره بر سفره اغنیاء می نشیند ؛ امام «ع» بی درنگ در نامه ای به فرماندارش چنین نوشت :
      من اگر خواستم می توانستم از عسل پاک و از مغز گندم و بافته های ابریشم برای خود غذا و پوشاک فراهم آورم . اما هیهات که هوای نفس بر من چیره گردد و حرص و طمع مرا وا دارد که طعام‌های لذیذ برگزینم . در حالیکه در حجاز و یمامه کسی باشد که به قرص نانی نرسد و یا هرگز شکمی سیر ننموده باشد . یا من سیر بخوابم و پیرامونم شکم هایی از گرسنگی به پشت چسبیده باشد و گلوهای سوخته وجود داشته باشد . . . آیا به همین رضایت دهم که مرا امیر المؤمنین خوانند و در تلخی های روزگار با مردم شریک نباشم و در سختی های زندگی الگوی آنان نگردم نهج البلاغه ، نامه ۴می بینید جناب اقای سردا امام علی(ع) فقط و فقط به خاطر همنشنی با اغنیا عثمان بن حنیف را مواخذه کرد  و اور ا عزل کرد نگفت که دورغ است نگفت که توطئه است نگفت ..اقای سردار عثمان بن حنیف کاری نکرده بود ها ملتفت که هستید گناهی نکرده بود ها …
واقعا اگر علی ابن ابی طالب(ع) بود با سردار زارعی چه میکرد
اقا فاجعه است که یک فرماندار را با ۶ خانم عریان بگیرند فاجعه ….بعد هم بگویند بفرمایید.

[Top]

آقای رئیس جمهور فقط رئیس جمهور است

مهترین و بدترین چیزی که ممکن است یک گروه یا حزب یا ملت یا حتی دینی را نابود کند افراط و تفریط.
آقا! آقای رئیس جمهور فقط رئیس جمهور است همین و بس.!
اقای رئیس جمهور رئیس جمهور شده تا خدمت کند همین وبس!
قرار نیست اگر کسی رئیس جمهور بشود اسطوره شود. البته با این وضعی که پیش آمده اگر یکی بیاید و به این کشور ما سرو سامانی بدهد اسطوره هم برایش کم است!؟
قرار نیست اگر کسی رئیس جمهور شود نقد نشود.(البته نقد منصفانه)
قرار نیست اگر کسی رئیس جمهور شود فقط از خوبی‌هایش گفته شود.البته اگر خوبی در‌ کار باشد.
بگذار من بگویم به تو آقای احمدی نژاد:
آخه آقای رئیس جمهور تو چرا همه‏اش با نام مفسدین اقتصادی پز می‏دهی بارها و بارها از تو شنیده‏ایم که می‏گویی آدم هایی هستند و…و آخرش هم معرفی نمی‏کنی و نمی‏گویی.
آمده بودی قم باز دم از مفسدین اقتصادی زدی اما هرچه مردم خواستند بگویی نگفتی!؟
و هزارن حرف ناگفته دیگر که ….حالش را ندارم .

[Top]

کاش همیشه می‏آمدی اقای رئیس جمهور!

کاش همیشه می‏آمدی اقای رئیس جمهور!
نه اینطوری اذیت می‏شوی کاش می‏آمدی و قم زندگی می‏کردی!!!
باز بوی احمدی نژاد آمد و بوی پاچه خواری!
دارند خیابان های شهر برای احمدی نژاد آماده می‏کنند دستشان درد نکند. اما فعلا انگار کسانی که در شهر زندگی می‏کنند آدم نیستند.
چند روزی است که شهردار و استاندارو خلاصه همه و همه به جان شهر افتاده اند و دارند حسابی شهر را ترو تمیز می‏کنند شب روز که ندارند شب تا صبح، صبح تا شب.
تعجب نکنید! شهر قم شاید یک قرنطینه باشد به جای شهر، اسمش شهر است ولی از کمترین امکانات بی‏بهره است. آن از آبش که هر صبح باید زحمت چند دبه آب به خودت بدهی و این هم از خیابان هایش که شاید انگشت شمار بتوانی خیابان بدون چال و چوله پیدا کنی.
ترافیک را که نگو اگر گیر این غول ترافیک بیفتی اون موقع می‏دانی چطور باید به این شهردار و استاندار و بقیه مسئولین احترام بگذاری.
قم به زبان مردم ایران پایتخت کشور است ولی خوره بمالد به سر این پایتخت، هر جا که می‏گویم قمی‏ هستم فکر می‏کنند از لوس‏آنجلوس آمده‏ام اما نمی دانند اینجا …هم نیست.
واقعا فکر می‏کنید قم چند پارک دارد یا چند سینما؟ اصلا این‏ها مهم نیست…! آدم بدون این‏ها هم می‏تواند زندگی کند اما…! 
آنهایی که قم هستند فقط به عشق حضرت معصومه و امام زمان (ع) است.
آقای رئیس جمهور اگه می‏خواهید بدانید قم شهر است یا نه با من بیایید تا نشانتان دهم، با من بیاید تا بگویم تمام آن‏چیز‏هایی که به شما نشان می‏دهند در عرض یکی‏ ‏دو هفته‏ای و به خاطر قدوم مبارک شما درست کرده‏اند و وقتی هم که شما می‏روی… انگار همه چیز را با خودتان‏ می‏بری…!
با من بیاید تا به شما بگویم که برای فلان طرح که در یکی از پر رفت ‏و آمد ترین مکان های شهر است، هنوز روی زمین مانده ۷۰۰  میلیون دادند وآن آقا  فرار کرده و تا همین چند روز پیش قبل از آمدن شما  آنجا پرنده پر نمی‏زد.
با من بیاید تا به شما بگویم از هزارن طرحی که نا تمام مانده. با من بیاید تا به شما خیابان های شهر را نشانتان دهم با من بیاید تا چند ساعتی در ترافیک شهر با شما اختلاط کنیم.
خلاصه جناب رئیس جمهور کاش به جای اینکه وبلاگ می‏زدید وبلاگ هم می‏خواندید، حداقل اینطور از خیلی خبر‏هایی که به شما نمی‏رسد مطلع می شدید…

[Top]

نامه

حرفی برای گفتن ندارم.
فقط خواستم بگویم این آقای عزیز لطف کردند و بابت این جنبش وبلاگی که توسط خود ویلاگ نویسانی که احساس وظیفه می‌کردند به راه افتاد، ربع سکه هدیه به من هدیه بدهند.
من در ضمن تشکر و قدردانی از محبت ایشان این ربع سکه به نویسنده بهترین نامه تقدیم می‌کنم.
سعی کردیم تمام نامه‌ها و مطالبی که در طول این جنبش نوشته شده  اینجا جمع کنیم.
دوستان می توانند به ما در انتخاب بهترین نامه ;کمک کنند.
البته شاید جوایز بیشتر هم شد.
اگر شما مطلبی یا نامه‌ای دیدید که از چشمان ما دور مانده حتما به ما اطلاع دهید.
——————————————————————————
…….

[Top]

اول کلام

می‌خواهم اولین پست را خودم بنویسم

وقتی این وبلاگ را داشتم ثبت می کردم خنده ام گرفت‌ آخر نوشته‌آم داستان های من و خواهرم

فکر کنم تا اونجایی که من خبر دارم و سوادم قد می‌دهد این از کلماتی هست که خیلی زیاد سرچ می‌شه .
پس سرچ خورش خیلی زیاده باید هوای وبلاگ رو داشته باشم سعی می‌کنم داستان‌های خوبی رو بنویسم و براتون بذارم که بتونید استفاده کنید  و حتما ما رو در بهتر شدن ‌داستان ها مون کمک کنید

[Top]

به برادرم مسیح

تا به حال به تو نامه ننوشتم؛ و فکر هم نمی‌کردم بشود با تو رو در رو صحبت کرد اما وقتی می‌بینم کسانی که خود را به دروغ پیروان تو می‌خوانند به راحتی برادرت محمد را خطاب قرار می‌دهند و توهین می‌کنند فهمیدم می‌شود؛ می شود با تو رو در رو صحبت کرد.
ای مسیح! تو پیامبر خدایی. همان خدایی که محمد نیز بعد از تو پیامبر او بوده. همان‏که خودت بشارت آمدنش را دادی و ما همان‌گونه که به پیامبر خود احترام می‏گذاریم و دوستش داریم، تو را نیز دوست داریم .ای مسیح عزیز! اگر کسی به برادرت محمد توهین کند تو غمگین و ناراحت می‌شوی؛ گویی به تو توهین شده، همان گونه که اگر کسی به تو توهین کند ما پیروان محمد احساس می‌کنیم به ما و محمد توهین شده است.
ای مسیح! تو همان پیامبر خدایی که دم مسیحایی‏ات انسان را زنده می‌کند. تو پیامبر زنده خدایی که در عرش خداوند جای داری.ای پیامبر خدا! اگر مسلمانی به تو اهانت کند اولین کسانی که به مبارزه با او می‌پردازند خود مسلمانان هستند اما سکوت پیروان تو در برابر برخی توهین‌ها بسیار دردناک و رنج‌آور است. انسان احساس  می‌کند آن مسیحی که ما می شناسیم، آن خدایی که ما می شناسیم و او را پرستش می‌کنیم با خدا و پیامبر آن ها فرق می‏کند.
ای مسیح! من به تو می‏گویم؛ مسلمانی که تو را دوست دارد. به تو می‌گویم که غمگین مباش از این همه توهینی که به برادرت محمد می‌شود. ما همه خود می‌دانیم که این‌‌ها پیروان تو نیستند، بلکه همان‌هایی هستند که صلیب به دست ‌می‌گیرند و با صلیب و شعار دوست داشتن و مسیحی بودن، جنگ‌های صلیبی به راه می‌اندازند، انسان‌ها را می‌کشند، به دیگران رحم نمی‌کنند و کشور ها را غارت می‌کنند.
این‌ها هیچ کدام پیروان تو نیستند چون اگر بودند باید می‌دانستند تو مانند محمد برای مبارزه با ظلم و ستم آمده‌ای. تو برای این آمدی که جنگی نباشد، خونریزی نباشد، سیاهی نباشد و گناه نباشد.و ما مسلمانان برای تو می‏نویسیم تا بدانی دوستت داریم و همچون پیامبر خود تو را پیامبر خدا می‌دانیم و به تو احترام می ‌گذاریم .
و من از دوستانم  و مسلمانان دعوت می‌کنم برای تو بنویسند:حسن. تا فتح قدس و مکه //نجمی. منبرنت//فضل الله نژاد. شب نوشت //فخری. مدیر //مصطفی. همسرا // گل‏دختر//  دومین // حامد. کشکول// مهدی. بچه‏های قلم // مرتضی. رمز دشمن شناسی //دست نوشته های یک احمد// سارا. نوشته‏یک کج و معوج// دنیای راه راه// شیعه مذهب برتر//آهستان //مادرانه // خانم ناظم //دست خط // آغاز راه // اندیشه‏های یک فکر //حاصل اوقات. احمد رضا بیضایی // بیا تا برویم //دنیای کوچک ما// صدارت//یگان //حرف دل یونسدوستان دعوت شده ۵ نفر دیگر را برای نوشتن نامه به حضرت مسیح دعوت کنند.
از دوستانی که نامه می نویسند درخواست می کنم به ما اطلاع دهند تا نامه‌های‏شان را در وبلاگ به برادرم مسیح بگذاریم.
نامه‌های برتر به زبان انگلیسی و عربی  ترجمه خواهد شد و در وبلاگ انگلیسی  و عربی این جنبش وبلاگی قرار خواهد گرفت.

[Top]